Kummiroomikud

Kummiroomikud

Turustame Baltimaades LIS® kaubamärgiga kõrgkvaliteetseid kummiroomikud. LIS® kummiroomiku südamikus on teraslülide peale keritud ja kokku punutud ilma katkemiskohtadeta terastrossid, mis tagavad suure tõmbetugevuse ja teevad meie roomikud eriti rebimiskindlaks. Trapetsikujuline terasest südamik minimeerib kummiosade kokkupuutepinda rullikutega. Roomiku südamik on kaetud väga vastupidava kummikomponendiga, mis on spetsiaalne segu tagamaks suurepärast pidamist ja kulumiskindlust. Katsed on näidanud, et taolise tehnoloogiaga toodetud kummiroomikud kestavad isegi 40%+ kauem, kui tavapärased keskklassi järelturu roomikud.
LIS® kummiroomikud on toodetud vastavalt Linser Germany spetsifikatsioonidele ja vastavad OEM kvaliteedi nõuetele (*OEM- original equipment manufacturer ehk originaal osade tootja). Linser Germany on originaal veermiku osade tarnija mitmetele euroopa ehitusmasinate tootjatele.

Kummiroomikud on vajalikud, et töötada pinnasel, mida terasroomikud võivad lõhkuda (asfalt, betoon, tänavakivid). Meie valikus on kummiroomikud ja kummeeritud kilbid ekskavaatoritele, dumperitele, kui kõigile teistele roomikutel liikuvatele ehitusmasinatele

LIS® kummiroomikutest on saadaval nii lühikese kui pika sammuga mudelid. Lühikese sammuga roomikud tekitavad vähem vibratsiooni ja tänu sellele on masin lihtsamini juhitav. Meie tootevalikus on kummiroomikud laiusega alates 180 mm, väikestele mõned sajad kilogrammi kaaluvatale masinatele, kuni 900 mm laiad 14 tonni kaaluvatele ekskavaatoritele ja dumperitele.

Meie jaoks on oluline kvaliteet, mõistlik hind ja kiire kauba saadavus, seetõttu ongi kõigi enamlevinud tootjate mudelitele sobivad kummiroomikud ilma tarneajata Eesti laos koheselt saadaval. Meie kasutuses on põhjalik andmebaas, tänu millele saame masina mudeli ja margi järgi kindlaks teha sobiva kummiroomiku. Lisaks kummiroomikutele pakume ka roomikmasinate alusvankri remonditeenust. Teenust pakume nii enda töökojas, kui kliendi garaažis või töömaal.
Meie kummiroomikute garantii tootmisvigade ilmnemisele on 2 aastat või 2000 töötundi.

Kummiroomik 750x150x78 Rubber track

Allolevas on list kummiroomikutest, mida püüame alati laos hoida. Kui antud listist vajalik mõõtu ei leia, siis võtke meiega kindlasti ühendust, kuna listi täiendatakse pidevalt ja vajadustel saame roomiku tarnida Saksa tootja pealaost. Päringu saate saata meile siit: Küsi saadavust

Kummiroomikud laiusega 180mm – 200mm

Kummiroomikud laiusega 200mm – 300mm

Kummiroomikud laiusega 300mm – 400mm

Kummiroomikud laiusega 400mm – 500mm

Kummiroomikud laiusega 500+

Kummiroomikud


Kummipadjad, kummeeritud kilbid


BOLT ON

Bolt ON kummipadjad, kummiroomikud

Bolt on kummipadjad kinnitatakse poltidega roomikuplaadi külge läbi selleks ettenähtud aukude. Vaata sobiv mõõt allolevast tabelist:

kummiroomikud


CLIP ON

Clip on kummeeritud kilbid

Clip ON tüüpi kummeeritud kilbid kinnitatakse ekskavaatori roomikukilbile külgedel asuvate klambritega. Vaata sobiv mõõt allolevast tabelist.


Clip ON kummeeritud kilp
Clip ON kummeeritud kilp


ROADLINER

Roadliner kummeeritud kilp

Roadliner kummeeritud kilpe kasutatakse ekskavaatoritel ja need monteeritakse poltidega keti külge, terasest kilpide asemel. Vaata sobiv mõõt allolevast tabelist.

Roadliner tabel


SMARTPADS

Smartpad kummipadi

SMARTPADS kummipadi on spetsiaalselt asfaldilaotoritele ja –freežidele. Erinevalt tavapärastest asfaldilaoturite ja -freeside ketigruppidest, on meie roomikuplaadid korduvkasutatavad ja kummipadjad eraldi vahetatavad. Kilbid paigaldatakse poltidega läbi roomikukilpi, mis on väga lihtne kinnitamise viis ja tänu sellele ei ole kummikilbi pealmisel küljel auke. See väldib pinnase sattumist poldiavadesse ja seetõttu on kummeeritud kilpide demonteerimine lihtsam ja võtab vähem aega. Vaata sobiv mõõt allolevast tabelist.Smartpads tabel

Meie kontaktid leiad siit: Kontakt