Keti suunajad

Meie laos on lai valik keti suunajaid (keti juhikuid / roomikukaitseid / rullikukaitsed) kõigile populaarsematele 13t – 30t ekskavaatoritele. Tihtipeale jäetakse keti suunajad ekskavaatori ülevaatuse käigus tähelepanuta, kuid seda ei tohiks teha, kuna neil on masina töös hoidmises oluline roll. Meie kulumiskinlast materjalist toodetud keti suunajad on disainitud selliselt, et need takistaks kettide rullikutelt maha jooksmist, keti läbipaindumist ja võõrkehade sattumist keti ja rullikute vahele.
Nagu iga masina komponendi puhul, kuluvad ka keti suunajad. Kulunud või katkised suunajad võivad kahjustada ekskavaatori rullikuid või veoketi lülisid. Regulaarsed ülevaatused ja hooldused aitavad oluliselt pikendada ekskavaatori veoketi ja rullikute tööiga, aitavad vähendada kulusid, hoiavad ära masina seisakuid ja hoiavad masina veermiku töökorras. Eriti oluline on keti suunajaid kasutada karmides tingimustes, milleks on töö metsas, lammutusobjektidel ja ebatasased kivised objektid (teeehitus).
Linser pakub originaalmõõtudega polditavaid keti suunajaid mitmetele erinevate tootjate ekskavaatoritele, sealhulgas Caterpillar, Doosan, Hitachi, Hyundai, JCB, Komatsu, Volvo. Rohkem infot leiate allolevatelt linkidelt.

Küsi infot või pakkumist siit

Keti suunaja ekskavaatorile