Kaevekihvad

Meie LIS kuluvosadega saate töökindluse saavutada ka kõige raskemates tingimustes. Lisaks kaevekihvadele ja teradele pakume buldooseri, rataslaaduri ja ekskavaatori kulumiskindlaid lõikservi. Meie suur kogemus terasvalus võimaldab realiseerida kliendi vajadustele kohandatud lahendusi.
LIS® kaevekihvad on alati ilma tarneajata koheselt meie Tartu laost saadaval.

Kaevekihvad ja adapterid

CAT J KAEVEKIHVAD

Cat J kaevekihv ja adapter

Cat J süsteem on olnud turul aastakümneid ja siiani monteeritakse paljudele masinatele. LIS® pakub palju erinevaid CAT J adapteritele sobivaid kihvasid. Kihvad on toodetud vastupidavast sulamist, on soodsa hinnaga ja alati laost saadaval.
CAT J kihva mõõtmiseks mõõda kihva pildil näidatud moel. Vastavalt saadud mõõdule saate õige kihva valida allolevast tabelist.

Allolevast leiate erinevate CAT J kaevekihvade tüübid ja nende varuosad koodid

Cat J kaevekihvad tabel koos varuosakoodidega

Allolevast leiate erinevate CAT J kaevekihvade adapterite tüübid ja nende varuosad koodid

Cat J kaevekihvad mõõdutabel koos varuosa koodidega

BOFORS B-LOCK KAEVEKIHVAD

Beforce B-lock kaevekihvad

B-lock systeem on äratuntav oma plug-in otsa poolest, mis on vajalik kihva adapterisse kinnitamiseks. Kinnitamiseks kasutatakse kiilu, mille sälk võib olla nii kihva alumisel, kui ülemisel küljel. Et teha kindlaks õige kihv, vaata mõõte allolevast tabelist.

Beforce B-lock adapterid

LIS® kihvad bofors B-lock süsteemile

LIS kihvad B-lock süsteemile

LIS® KIHVAD UNI-Z SÜSTEEMILE

UNi-Z kaevekihvad

UNI-Z kihvad on lihtsasti äratuntavad tänu nende nokakujulisele disainile ja sisselõigetele tagumises osas. Samuti on neile iseloomulik vertikaalne lukustus. Rohkem infot mõõtude ja varuosad koodide kohta leiad allolevast tabelist. .

UNI-Z kihvade tabel
UNI-Z adapterid


LIS® KIHVAD LEHNHOFF SÜSTEEMILE

Lehnhoff kaevekihvad

Et teha kindlaks õige kihv, vaata mõõte allolevast tabelist.

Lehnhoff kihvad tabelLehnhoff kihvad tabel 2

LIS®-SYSTEM MINI TIPS

LIS® mini tips sobivad kõigile enamlevinud mini ja keskmise suurusega ekskavaatoritele. Enamus meie pakutavatest mini tips kihvadest on poltkinnitusega, üks kihvatüüp on keevitatav. Rohkem infot mõõtude ja varuosad koodide kohta leiad allolevast tabelist.

Mini tips kaevekihvad

JCB tüüpi kihvad

JCB 3CX kihvad


FEURST FASTKEY KIHVAD JA ADAPTERID

Meie tootevalikus on ka preemium klassi kuuluvad Feurst kihvad ja adapterid. Feurst on Prantsusmaa ettevõte, kes on terasvaluga tegelenud üle 50 aasta. Rohkem infot mõõtude ja varuosad koodide kohta leiad allolevast tabelist.

Feurst fastkey kaevekihvad

Feurst adapterid

Feurts kihvade adapterid

LIS®-SYSTEM CRUSHER TIPS

Meie tootevalikus on purustaja kihvad masinatele Atlas Copco, Verachtert ja Caterpillar. Vaata lähemalt allolevast tabelist.

Purustajate kaevekihvad

Meie kontaktid leiad siit: Kontakt