Roomikuketid

Ekskavaatori roomikuketi tootevalikus on ketid mõõduga B00 (sammuga 90 mm) kuni B9 (sammuga 260mm). Buldooserite osas on laokaubaks roomikuketid mõõduga D3 (sammuga 155mm) kuni D11 (sammuga 317,5mm). Olenevalt masinast on saadaval määritud ja õliga määritud mudelid.
Lisaks on saadaval terasest roomikuketid miniekskavaatoritele.

Meie roomikukettide spetsifikatsioon

Keti lüli:
Pinna kõvadus: HRC 56
Kõvadus 8-12 mm sügavusel: HRC 45
Südamiku kõvadus: HRC 40
Tõmbetugevus min 814 N/mm2

Sõrmed:
Pinna kõvadus: HRC 60
Südamiku kõvadus: HRC 42
Tõmbetugevus: 1100 N/mm2

Puksid:
Välispinna kõvadus: HRC 59
Sisepinna kõvadus: HRC 59

MÄÄRITUD ROOMIKUKETID

Alusvankri varuosad Määrdega roomikukett

Määritud ketid on soovitatavad masinatele, millega tehakse kuni keskmisi sõidutoimingud ja millel on suur koormus tööajal. Tihendid hoiavad määrdekihi ühenduste sees ja samaaegselt takistavad sinna mustuse pääsemist. Kasutusel ekskavaatori roomikukettides.


ÕLITATUD ROOMIKUKETID

Buldooseri roomikukett, alusvankri varuosad

Õlitatud mudel on parim masinatele mis tööoperatsioone tehes palju liiguvad. Kõik ühendused on suletud, et ära hoida õli väljajooksmist ja mustuse sisse pääsemist. Õli on pidevas liikumises, et tagada parim õlitus igas töökeskkonnas. Kasutusel buldooserite ja roomiklaadurite roomikukettides.

Meie pakutavad ekskavaatorite roomikuketid on kiirühendusega ja neid saab lahti võtta/kokku panna ilma hüdropressita. Soovi korral pakume ka pressitava sõrmega kette. Ketid millel on jagatud otsakomplekt (nö „krokodilllüli“) on buldooserite jaoks ja on samuti lihtne kokku panna. Alusvankri varuosasid pakume kõigile enamlevinud roomikmasinatele. Vajadusel komplekteerime ka roomikuketi gruppe ja „kasutamiseks valmis“ alusvankreid. Erinevalt tavapärastest asfaldilaoturite ja -freeside ketigruppidest, on meie roomikuplaadid korduvkasutatavad ja kummipadjad eraldi vahetatavad.