Alusvankri varuosad

Alusvankri varuosad ekskavaatoritele ja buldooseritele

Linser Baltic OÜ on alates aastast 2017 Linser Industrie Service GmbH ainuesindaja Baltimaades. Linser Industrie Service GmbH, kaubamärgiga LIS, on juhtiv spetsialist ehitusmasinate alusvankri varuosade ja kuluosade tootmises. Alusvankri varuosad on toodetud vastavalt LIS Germany spetsifikatsioonidele ja vastavad OEM* tingimustele. Oleme OEM (originaal varuosade tootja) varuosade tarnija mitmetele ehitusmasinate tootjatele (Kubota, Liebherr, Volvo, Wirtgen, …).

Meie müüdavad roomikuketid on toodetud Korea päritolu ettevõtte DCF poolt, kes on Berco kõrval üks suuremaid originaalvarustuse tootja maailmas. DCF valmistab originaalvarustusena veermiku komponente näiteks tootjatele Caterpillar, Doosan, Hyundai, Liebherr, Volvo, …

Ekskavaatori ketid

Meie jaoks on oluline kvaliteet, mõistlik hind ja kiire kauba saadavus, seetõttu ongi kõigi enamlevinud masinatootjate alusvankri varuosad ilma tarneajata Tartu laos koheselt saadaval. Võime julgelt väita, et meie kohapealne valik on Eestis suurim. Varuosi pakume kõikidele roomikutel liikuvatele ehitusmasinatele: ekskavaatoritele, buldooseritele, asfaldilaoturitele, -freesidele ja miniekskavaatoritele. Meie kasutuses on väga põhjalik andmebaas, tänu millele saame masina mudeli ja margi järgi kindlaks teha vajalikud varuosad. Lisaks varuosadele pakume ka roomikmasinate alusvankri remonditeenust. Teenust pakume nii enda platsil Reolas, kui kliendi garaažis / töömaal.
*OEM- Original Equipment Manufacturer ehk eesti keeles “originaal varuosade tootja

Kvaliteedist:
Lis Germany hoolitseb selle eest, et kasutatavas terases oleks piisavalt kroomi ja mangaani. Ainult nende metallide olemasolul on võimalik saavutada vajalik kõvadus, et tooted oleks pika kasutuseaga. Ilma nende komponentideta on terase tootmine oluliselt odavam, kuid vajalikke kõvadusomadusi saavutada ei ole võimalik.

Kett- Meie kettide pinna kõvadus on 56 HRC. Konkureerivate hiina päritolu roomikukettide pinnakõvadus jääb vahemikku 43-48 HRC.
Pärast täielikku kulumist on Linseri kettide südamiku kõvadus 33-40 HRC. Odavatel roomikukettidel jääb see näitaja 23 HRC kanti, mis on looduliku terase kõvadus.
Sõrmed – Meie sõrmed on läbinisti karastatud, odavatel konkureerivatel toodetel on need karastatud ainult osaliselt.
Puksid – Meie puksid on karastatud nii seest kui väljast. Odavatel toodetel on need karastatud ainult väljast.

Roomikuketid

Juhtrattad

Nagu kõik ülejäänud alusvankri varuosad on ka enamlevinud ekskavaatorite ja buldooserite juhtrattad ilma tarneajata saadaval meie Tartu laost. Juhul kui hetkel soovitud varuosa Tartu laos ei ole, on see saadaval lühikese tarneajaga meie põhilaost Saksamaal.

Juhtratas Volvo EC220 14656780

Ülemised ja alumised rullikud

VÄHEM LIIKUVAD RULLIKUD

Kasutakse põhiliselt ekskavaatoritel ja purustajatel. Neile on iseloomulik vähene liikuvus, kuid kannavad suuri raskusi. Lisaks avaldub ekskavaatoritele töötsüklit täites mitmeid tasakaalupunkte, mis nõuavad rullikutelt et nad kannataks erinevaid raskuskeskmeid.

Komatsu-PC138-alumine-rullik

PIDEVAS LIIKUMISES RULLIKUD

Kasutatakse masinatel millega sõidetakse palju ja mille tööülesanded avaldavad alusvankrile väga suurt survet (buldooserid). Tulenevalt suuremast kiirusest ja sõidu paljususest on antud rullikutel ketiga suurem kontakt ja teistsugune õlitussüsteem. Tulenevalt tööspetsiifikast on antud rullikud väga suure koormustaluvusega.

Track roller Cat D6K 3650751Veotähikud

Enamlevinud roomikmasinatele on veotähikud, tähiku segmendid ja tähikuvööd ilma tarneajata saadaval meie Tartu laost. Juhul kui hetkel soovitud varuosa Tartu laos ei ole, on see saadaval lühikese tarneajaga meie põhilaost Saksamaal.

Veotähik Kobelco SK60 2404N267

Roomikukilbid

Buldooseri roomikukilp

Kilpe pakume nii ekskavaatoritele kui buldooseritele. Kilbid on saadaval erinevate laiustega ning ühe, kahe ja kolme hambaga variantidena. Roomikukilpe on võimalik saada laiusega kuni 1500 mm. Samuti on saadaval kummeeritud polt, kett – ja klamberkinnitusega ning polüuretaankattega roomikukilbid ekskavaatoritele, buldooseritele, asfaldilaoturitele ja -freesidele.
Roomikukilbid

Meie kontaktid leiad siit: Kontakt

Hinnapakkumist küsi siit: Küsi hinda