Kummiroomikud

Kummiroomikud

Selleks et kasutada masinaid pinnasel, mida ei tohi vigastada (näiteks asfalt), pakume erinevaid kummiroomikuid ja -patju. Kummiroomikud ja -padjad on saadaval nii ekskavaatoritele, dumperitele kui kõigile teistele tee-ehitusmasinatele! LIS® kummiroomiku sees on keritud ja punutud terastrossid, mis tagavad suure tõmbetugevuse. Trapetsikujuline terasest südamik minimeerib kummiosade kokkupuutepinda rullikutega. Roomiku südamik on kaetud kummikomponendiga, mis on spetsiaalne segu tagamaks suurepärast pidamist ja vastupidavust. LIS® kummiroomikutest on saadaval nii lühikese kui pika sammuga mudelid. Lühikese sammuga roomikud tekitavad vähem vibratsiooni ja tänu sellele on masin lihtsamini juhitav. Meie tootevalikus on kummiroomikud laiusega alates 180 mm, väikestele mõned sajad kilogrammi kaaluvatale masinatele, kuni 900 mm laiad 14 tonni kaaluvatele ekskavaatoritele.

Meie kummiroomikute sees on keritud terastross, mis teeb selle eriti rebimiskindlaks. Samuti kasutatakse väga vastupidavat kummiühendit. Kummiroomikud on toodetud vastavalt LIS Germany spetsifikatsioonidele, ja vastavad OEM tingimustele. Oleme OEM varuosade tarnija mitmetele ehitusmasinate tootjatele. Meie jaoks on oluline kvaliteet, mõistlik hind ja kiire kauba saadavus, seetõttu ongi kõigi enamlevinud masinatootjate kummiroomikud ilma tarneajata Tartu laos koheselt saadaval. Meie kasutuses on väga põhjalik andmebaas, tänu millele saame masina mudeli ja margi järgi kindlaks teha sobiva kummiroomiku. Lisaks kummiroomikutele pakume ka roomikmasinate alusvankri remonditeenust. Teenust pakume nii enda platsil Reolas, kui kliendi garaažis / töömaal.

Kummiroomikud


Kummipadjad, kummeeritud kilbid


BOLT ON

Bolt ON kummipadjad, kummiroomikud

Bolt on kummipadjad kinnitatakse poltidega roomikuplaadi külge läbi selleks ettenähtud aukude. Vaata sobiv mõõt allolevast tabelist:

kummiroomikud


CLIP ON

Clip on kummeeritud kilbid

Clip ON tüüpi kummeeritud kilbid kinnitatakse ekskavaatori roomikukilbile külgedel asuvate klambritega. Vaata sobiv mõõt allolevast tabelist.


Clip ON kummeeritud kilp
Clip ON kummeeritud kilp


ROADLINER

Roadliner kummeeritud kilp

Roadliner kummeeritud kilpe kasutatakse ekskavaatoritel ja need monteeritakse poltidega keti külge, terasest kilpide asemel. Vaata sobiv mõõt allolevast tabelist.

Roadliner tabel


SMARTPADS

Smartpad kummipadi

SMARTPADS kummipadi on spetsiaalselt asfaldilaotoritele ja –freežidele. Erinevalt tavapärastest asfaldilaoturite ja -freeside ketigruppidest, on meie roomikuplaadid korduvkasutatavad ja kummipadjad eraldi vahetatavad. Kilbid paigaldatakse poltidega läbi roomikukilpi, mis on väga lihtne kinnitamise viis ja tänu sellele ei ole kummikilbi pealmisel küljel auke. See väldib pinnase sattumist poldiavadesse ja seetõttu on kummeeritud kilpide demonteerimine lihtsam ja võtab vähem aega. Vaata sobiv mõõt allolevast tabelist.Smartpads tabel