Alusvankri varuosad

Alusvankri varuosad ekskavaatoritele ja buldooseritele

Linser Baltic OÜ on alates aastast 2017 Linser Industrie Service GmbH ainuesindaja Baltimaades. Linser Industrie Service GmbH, kaubamärgiga LIS, on juhtiv spetsialist ehitusmasinate alusvankri varuosade ja kuluosade tootmises. Alusvankri varuosad on toodetud vastavalt LIS Germany spetsifikatsioonidele ja vastavad OEM* tingimustele. Oleme OEM (originaal varuosade tootja) varuosade tarnija mitmetele ehitusmasinate tootjatele (Kubota, Liebherr, Volvo, Wirtgen, …).

Meie müüdavad roomikuketid on toodetud Korea päritolu ettevõtte DCF poolt, kes on Berco kõrval üks suuremaid originaalvarustuse tootja maailmas. DCF valmistab originaalvarustusena veermiku komponente näiteks tootjatele Caterpillar, Doosan, Hyundai, Liebherr, Volvo, …

Linser ketid

Meie jaoks on oluline kvaliteet, mõistlik hind ja kiire kauba saadavus, seetõttu ongi kõigi enamlevinud masinatootjate alusvankri varuosad ilma tarneajata Tartu laos koheselt saadaval. Võime julgelt väita, et meie kohapealne valik on Eestis suurim. Varuosi pakume kõikidele roomikutel liikuvatele ehitusmasinatele: ekskavaatoritele, buldooseritele, asfaldilaoturitele, -freesidele ja miniekskavaatoritele. Meie kasutuses on väga põhjalik andmebaas, tänu millele saame masina mudeli ja margi järgi kindlaks teha vajalikud varuosad. Lisaks varuosadele pakume ka roomikmasinate alusvankri remonditeenust. Teenust pakume nii enda platsil Reolas, kui kliendi garaažis / töömaal.
*OEM- Original Equipment Manufacturer ehk eesti keeles “originaal varuosade tootja

Kvaliteedist:
Lis Germany hoolitseb selle eest, et kasutatavas terases oleks piisavalt kroomi ja mangaani. Ainult nende metallide olemasolul on võimalik saavutada vajalik kõvadus, et tooted oleks pika kasutuseaga. Ilma nende komponentideta on terase tootmine oluliselt odavam, kuid vajalikke kõvadusomadusi saavutada ei ole võimalik.

Kett- Meie kettide pinna kõvadus on 56 HRC. Konkureerivate hiina päritolu roomikukettide pinnakõvadus jääb vahemikku 43-48 HRC.
Pärast täielikku kulumist on Linseri kettide südamiku kõvadus 33-40 HRC. Odavatel roomikukettidel jääb see näitaja 23 HRC kanti, mis on looduliku terase kõvadus.
Sõrmed – Meie sõrmed on läbinisti karastatud, odavatel konkureerivatel toodetel on need karastatud ainult osaliselt.
Puksid – Meie puksid on karastatud nii seest kui väljast. Odavatel toodetel on need karastatud ainult väljast.

Roomikuketid

Ekskavaatori roomikuketi tootevalikus on ketid mõõduga B00 (sammuga 90 mm) kuni B9 (sammuga 260mm). Buldooserite osas on laokaubaks roomikuketid mõõduga D3 (sammuga 155mm) kuni D11 (sammuga 317,5mm). Olenevalt masinast on saadaval määritud ja õliga määritud mudelid.
Lisaks on saadaval terasest roomikuketid miniekskavaatoritele.

Meie roomikukettide spetsifikatsioon

Keti lüli:
Pinna kõvadus: HRC 56
Kõvadus 8-12 mm sügavusel: HRC 45
Südamiku kõvadus: HRC 40
Tõmbetugevus min 814 N/mm2

Sõrmed:
Pinna kõvadus: HRC 60
Südamiku kõvadus: HRC 42
Tõmbetugevus: 1100 N/mm2

Puksid:
Välispinna kõvadus: HRC 59
Sisepinna kõvadus: HRC 59

MÄÄRITUD ROOMIKUKETID

Alusvankri varuosad Määrdega roomikukett

Määritud ketid on soovitatavad masinatele, millega tehakse kuni keskmisi sõidutoimingud ja millel on suur koormus tööajal. Tihendid hoiavad määrdekihi ühenduste sees ja samaaegselt takistavad sinna mustuse pääsemist. Enamjaolt kasutusel ekskavaatori lintides.ÕLITATUD ROOMIKUKETID

Buldooseri roomikukett, alusvankri varuosad

Õlitatud mudel on parim masinatele mis tööoperatsioone tehes palju liiguvad. Kõik ühendused on suletud, et ära hoida õli väljajooksmist ja mustuse sisse pääsemist. Õli on pidevas liikumises, et tagada parim õlitus igas töökeskkonnas. Enamjaolt kasutusel buldooserite lintides.

Ekskavaatorite roomikuketi ühenduslülid on splindiga sõrmega ja neid saab lahti võtta/kokku panna ilma hüdropressita. Ketid millel on jagatud otsakomplekt (nö „krokodilllüli“) on buldooserite jaoks ja on samuti lihtne kokku panna. Alusvankri varuosasid pakume kõigile enamlevinud roomikmasinatele. Vajadusel komplekteerime ka roomikuketi gruppe ja „kasutamiseks valmis“ alusvankreid. Erinevalt tavapärastest asfaldilaoturite ja -freeside ketigruppidest, on meie roomikuplaadid korduvkasutatavad ja kummipadjad eraldi vahetatavad.

Juhtrattad

Nagu kõik ülejäänud alusvankri varuosad on ka enamlevinud ekskavaatorite ja buldooserite juhtrattad ilma tarneajata saadaval meie Tartu laost. Juhul kui hetkel soovitud varuosa Tartu laos ei ole, on see saadaval lühikese tarneajaga meie põhilaost Saksamaal.

Ülemised ja alumised rullikud

VÄHEM LIIKUVAD RULLIKUD

Kasutakse põhiliselt ekskavaatoritel ja purustajatel. Neile on iseloomulik vähene liikuvus, kuid kannavad suuri raskusi. Lisaks avaldub ekskavaatoritele töötsüklit täites mitmeid tasakaalupunkte, mis nõuavad rullikutelt et nad kannataks erinevaid raskuskeskmeid.

PIDEVAS LIIKUMISES RULLIKUD

Kasutatakse masinatel millega sõidetakse palju ja mille tööülesanded avaldavad alusvankrile väga suurt survet (buldooserid). Tulenevalt suuremast kiirusest ja sõidu paljususest on antud rullikutel ketiga suurem kontakt ja teistsugune õlitussüsteem. Tulenevalt tööspetsiifikast on antud rullikud väga suure koormustaluvusega.

Veotähikud

Enamlevinud roomikmasinatele on veotähikud, tähiku segmendid ja tähikuvööd ilma tarneajata saadaval meie Tartu laost. Juhul kui hetkel soovitud varuosa Tartu laos ei ole, on see saadaval lühikese tarneajaga meie põhilaost Saksamaal.

Roomikukilbid

Buldooseri roomikukilp

Kilpe pakume nii ekskavaatoritele kui buldooseritele. Kilbid on saadaval erinevate laiustega ning ühe, kahe ja kolme hambaga variantidena. Roomikukilpe on võimalik saada laiusega kuni 1500 mm. Samuti on saadaval kummeeritud polt, kett – ja klamberkinnitusega ning polüuretaankattega roomikukilbid ekskavaatoritele, buldooseritele, asfaldilaoturitele ja -freesidele.
Roomikukilbid

Meie kontaktid leiad siit: Kontakt