Alusvankri varuosad

Alusvankri varuosad ekskavaatoritele ja buldooseritele

Linser Baltic OÜ on alates aastast 2017 Linser Industrie Service GmbH ainuesindaja Baltimaades. Linser Industrie Service GmbH, kaubamärgiga LIS, on juhtiv spetsialist ehitusmasinate alusvankri varuosade ja kuluosade tootmises. Alusvankri varuosad on toodetud vastavalt LIS Germany spetsifikatsioonidele, ja vastavad OEM* tingimustele. Oleme OEM varuosade tarnija mitmetele ehitusmasinate tootjatele. Meie jaoks on oluline kvaliteet, mõistlik hind ja kiire kauba saadavus, seetõttu ongi kõigi enamlevinud masinatootjate alusvankri varuosad ilma tarneajata Tartu laos koheselt saadaval. Võime julgelt väita, et meie kohapealne valik on Eestis suurim. Varuosi pakume kõikidele roomikutel liikuvatele ehitusmasinatele: ekskavaatoritele, buldooseritele, asfaldilaoturitele, -freesidele ja miniekskavaatoritele. Meie kasutuses on väga põhjalik andmebaas, tänu millele saame masina mudeli ja margi järgi kindlaks teha vajalikud varuosad. Lisaks varuosadele pakume ka roomikmasinate alusvankri remonditeenust. Teenust pakume nii enda platsil Reolas, kui kliendi garaažis / töömaal.

*OEM- original equipment manufacturer ehk eesti keeles “originaal varuosade tootja”

Roomikuketid

Ekskavaatorite roomikukettide tootevalikus on ketid mõõduga B00 (sammuga 90 mm) kuni B9 (sammuga 260mm). Buldooserite osas on laokaubaks roomikuketid mõõduga D3 (sammuga 155mm) kuni D11 (sammuga 317,5mm). Olenevalt masinast on saadaval nii määrdeta, määritud ja õliga määritud mudelid.
Lisaks on saadaval terasest roomikuketid miniekskavaatoritele.

MÄÄRDETA ROOMIKUKETID

alusvankri varuosad Roomikukett


Määrdeta ketid on määritud variantidest hinnalt soodsamad. Antud ketid on soovitatavad pigem vähese liikuvusega masinatele. Kõiki komponente on töödeldud nii, et neil oleks võimalikult pikk eluiga.


MÄÄRITUD ROOMIKUKETID

Alusvankri varuosad Määrdega roomikukett

Määritud ketid on soovitatavad masinatele, millega tehakse kuni keskmisi sõidutoimingud ja millel on suur koormus tööajal. Tihendid hoiavad määrdekihi ühenduste sees ja samaaegselt takistavad sinna mustuse pääsemist.ÕLITATUD ROOMIKUKETID

Buldooseri roomikukett, alusvankri varuosad

Õlitatud mudel on parim masinatele mis tööoperatsioone tehes palju liiguvad. Kõik ühendused on suletud, et ära hoida õli väljajooksmist ja mustuse sisse pääsemist. Õli on pidevas liikumises, et tagada parim õlitus igas töökeskkonnas.

Ekskavaatorite roomikuketi ühenduslülid on splindiga sõrmega ja neid saab lahti võtta/kokku panna ilma hüdropressita. Ketid millel on jagatud otsakomplekt (nö „krokodilllüli“) on buldooserite jaoks ja on samuti lihtne kokku panna. Alusvankri varuosasid pakume kõigile enamlevinud roomikmasinatele. Vajadusel komplekteerime ka roomikuketi gruppe ja „kasutamiseks valmis“ alusvankreid. Erinevalt tavapärastest asfaldilaoturite ja -freeside ketigruppidest, on meie roomikuplaadid korduvkasutatavad ja kummipadjad eraldi vahetatavad.

Juhtrattad

Nagu kõik ülejäänud alusvankri varuosad on ka enamlevinud ekskavaatorite ja buldooserite juhtrattad ilma tarneajata saadaval meie Tartu laost. Juhul kui hetkel soovitud varuosa Tartu laos ei ole, on see saadaval lühikese tarneajaga meie põhilaost Saksamaal.

Ülemised ja alumised rullikud

VÄHEM LIIKUVAD RULLIKUD

Kasutakse põhiliselt ekskavaatoritel ja purustajatel. Neile on iseloomulik vähene liikuvus, kuid kannavad suuri raskusi. Lisaks avaldub ekskavaatoritele töötsüklit täites mitmeid tasakaalupunkte, mis nõuavad rullikutelt et nad kannataks erinevaid raskuskeskmeid.

PIDEVAS LIIKUMISES RULLIKUD

Kasutatakse masinatel millega sõidetakse palju ja mille tööülesanded avaldavad alusvankrile väga suurt survet (buldooserid). Tulenevalt suuremast kiirusest ja sõidu paljususest on antud rullikutel ketiga suurem kontakt ja teistsugune õlitussüsteem. Tulenevalt tööspetsiifikast on antud rullikud väga suure koormustaluvusega.

Veotähikud

Enamlevinud roomikmasinatele on veotähikud, tähiku segmendid ja tähikuvööd ilma tarneajata saadaval meie Tartu laost. Juhul kui hetkel soovitud varuosa Tartu laos ei ole, on see saadaval lühikese tarneajaga meie põhilaost Saksamaal.

Roomikukilbid

Buldooseri roomikukilp

Kilpe pakume nii ekskavaatoritele kui buldooseritele. Kilbid on saadaval erinevate laiustega ning ühe, kahe ja kolme hambaga variantidena. Roomikukilpe on võimalik saada laiusega kuni 1500 mm. Samuti on saadaval kummeeritud polt, kett – ja klamberkinnitusega ning polüuretaankattega roomikukilbid ekskavaatoritele, buldooseritele, asfaldilaoturitele ja -freesidele.
Roomikukilbid